Recent posts

remarkable, ratherpampers synonimyconsider, that you

Przy nie­któ­rych po­zyc­jach, w na­wia­sach, mogą znaj­dować się do­dat­kowe ozna­cze­nia wska­zu­jące na przy­kład, że da­ne sło­wo uży­wane jest w mo­wie po­to­cznej, jest uwa­ża­ne za obra­źli­we lub żar­to­bliwe wy­jaś­nie­nia po­szcze­gól­nych ka­te­go­rii znaj­dziesz na do­le stro­ny. LR Zakupiłam dla Kate kolejne dwadzieścia ton pampersów. Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach. Synonimy słowa "Pampers" w słowniku polski pochłaniacz, pielucha to najpopularniejsze synonimy "Pampers" w tezaurusie polski. Z czego się śmiejesz Pampersie? Pampers to inaczej pampers pot. Pampers to inaczej pielucha. W sumie znaleźliśmy tyle odpowiedzi na to pytanie: 3. Ty założyłeś mi tego pampersa? Wygląda jakby dopiero co wyrosła z pampersów.

sensilo pieluszki tetrowe opinie

pampers pants niebieski pasek

Koniec z pampersami. Ale mam pampersy! Odchyl pampersa i sprawdź, czy narobił. To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach. Przykładowe zdania z " Pampers ". Zo­sta­ły one wy­świe­tlone od­dziel­nie. Zbyt długo na niego czekałam, żeby wypuścić go na salony w pampersach. W sumie znaleźliśmy tyle odpowiedzi na to pytanie: 3. Szukaj synonimów do słowa. Dostępne tłumaczenia.

Znaczenia i definicje "Pampers"

Z czego się śmiejesz Pampersie? Carter zmienia pampersy. Do produkcji pampersów potrzebny jest nie tylko plastik, ale też duża ilość pulpy drzewnej i mnóstwo energii. Zbyt długo na niego czekałam, żeby wypuścić go na salony w pampersach. Patrzę, jak Wanda obwąchuje pampersa. Wyrazy bliskoznaczne do słowa PAMPERS Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach. Byłabym w pampersach. Ty założyłeś mi tego pampersa? Dostępne tłumaczenia. Pampers w słowniku polski. Przykładowe zdania z " Pampers ". Pampers to inaczej pielucha.

pampersy - definicja, synonimy, przykłady użycia

  • Ale mam pampersy!
  • Lepiej zacznij oszczędzać każdego centa, dziesiątkę i ćwierćdolarówkę.
  • To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach.
  • Odmiana Odmieniaj.
  • Przy nie­któ­rych po­zyc­jach, w na­wia­sach, mogą znaj­dować się do­dat­kowe ozna­cze­nia wska­zu­jące na przy­kład, że da­ne sło­wo uży­wane jest w mo­wie po­to­cznej, jest uwa­ża­ne za obra­źli­we lub żar­to­bliwe wy­jaś­nie­nia po­szcze­gól­nych ka­te­go­rii znaj­dziesz na do­le stro­ny, pampers synonimy.
  • To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach.

Pampers w słowniku polski. Znaczenia i definicje "Pampers" młody, niedoświadczony, zadufany w sobie dziennikarz pieluszka z majtkami do jednorazowego użytku Jednorazowa pieluszka zamiast pieluchy pot. Synonimy słowa "Pampers" w słowniku polski pochłaniacz, pielucha to najpopularniejsze synonimy "Pampers" w tezaurusie polski. Gramatyka i deklinacja Pampers Declension of pampers singular plural nominative pampers pampersy genitive pampersa pampersów dative pampersowi pampersom accusative pampersa pampersy instrumental pampersem pampersami locative pampersie pampersach vocative pampersie pampersy. Pampers ®. Przykładowe zdania z " Pampers ". Odmiana Odmieniaj. Patrzę, jak Wanda obwąchuje pampersa. LR Zakupiłam dla Kate kolejne dwadzieścia ton pampersów. Do produkcji pampersów potrzebny jest nie tylko plastik, ale też duża ilość pulpy drzewnej i mnóstwo energii. Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy. To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach. Czemu wyglądasz, jakbyś się porobił w pampersa? Wygląda jakby dopiero co wyrosła z pampersów. Lepiej zacznij oszczędzać każdego centa, dziesiątkę i ćwierćdolarówkę. Koniec z pampersami. Wygotowywała butelki, gotowała i sprzątała, a czasem zmieniała pampersy.

Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach. Zo­sta­ły one wy­świe­tlone od­dziel­nie. Przy nie­któ­rych po­zyc­jach, w na­wia­sach, mogą znaj­dować się do­dat­kowe ozna­cze­nia wska­zu­jące na przy­kład, pampers synonimy, że pampers synonimy sło­wo uży­wane jest w mo­wie po­to­cznej, jest uwa­ża­ne za obra­źli­we lub żar­to­bliwe wy­jaś­nie­nia po­szcze­gól­nych ka­te­go­rii znaj­dziesz na do­le stro­ny. Najlepszymi odpowiedziami na pytanie: " Jakie znasz synonimy do słowa pampers? Pampers to inaczej pampers pot. Pampers to inaczej pielucha. Pampers to inaczej japiszon.

pieluchomajtki 5 sxt

makro pampers giant box

pieluchomajtki dla dorosłych jakie najleosxe

Pampers synonimy. Synonim pampers

.

Gramatyka i deklinacja Pampers

.

Wyrazy bliskoznaczne do słowa PAMPERS Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach, pampers synonimy. Gramatyka i deklinacja Pampers Declension of pampers singular plural pampers synonimy pampers pampersy genitive pampersa pampersów dative pampersowi pampersom accusative pampersa pampersy instrumental pampersem pampersami locative pampersie pampersach vocative pampersie pampersy.

Shiseido „Tsubaki Smooth” woda do włosów 220ml

chusteczki nawilżane do miejsc intymnych

Pampers Little Fighters Vers2

Author: Goltizuru

1 thoughts on “Pampers synonimy

  1. I can recommend to come on a site, with an information large quantity on a theme interesting you.

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *