Recent posts

something is. Thankspieluchy bluberryhappens. can communicate

Usuń z Listy Życzeń Dodaj do listy życzeń. Z przodu długi kilkuwarstwowy jęzor z jednej strony posiada naszytą warstwę sucha pupa z mikropolarku dla dzieci wrażliwych na mokro. Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny. Połowa wkładu chłonnego jest wszyta na stałe, podczas gdy druga połowa także wysuwa się z kieszonek podczas prania. Nie rozciągaj pieluszki, gdy jest jeszcze ciepła. Pierz pieluszki w 60 stopniach z zalecaną dla danej twardość wody ilością detergentu. Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny. Nadmierne dozowanie środka piorącego może prowadzić go jego nagromadzenia się we włóknach tkaniny i jest częstą przyczyną przecieków oraz podrażnień skóry. Wybierz opcje. Nie używaj wybielaczy. Nie używaj środków zmiękczających tkaniny ani kremów na pieluchy. Wnętrze z bawełny organicznej Birdseye. Nie używaj wybielaczy.

Przed pierwszym użyciem pieluchy należy ją uprać. SMALL Jedyna w swoim rodzaju pieluszka 2w1, która łączy w sobie wygodę pieluszki 2w1, a chłonność i mozliwość regulacji typową dla kieszonek. Pielucha posiada otwory do kieszeni po obu stronach, które pozwalają swobodnie ułożyć jęzor w środku. Tak samo cienkie i zgrabne jak pampersy. Nie używaj wybielaczy. Pierzesz na 60 stopni z proszkiem do białego.

Informacje dodatkowe

W środku bawełna organiczna , która rozprowadza wilgoć po całości pieluszki. Dzięki temu włókna tkaniny skurczą się, zmiękną oraz nabiorą chłonności Przechowywanie i pranie: Pieluszki należy trzymać w wiadrze lub worku. Poprzednia najniższa cena: zł , Pozostawienie pieluchy do ostygnięcia po wyjęciu jej z suszarki przedłuży żywotność elementów elastycznych. Spowoduje to przedwczesne zużycie tkaniny i gumek w pieluszce. Na stanie. Z przodu długi kilkuwarstwowy jęzor z jednej strony posiada naszytą warstwę sucha pupa z mikropolarku dla dzieci wrażliwych na mokro. Pielucha posiada otwory do kieszeni po obu stronach, które pozwalają swobodnie ułożyć jęzor w środku. Dzięki temu włókna tkaniny skurczą się, zmiękną oraz nabiorą chłonności. Przed pierwszym użyciem pieluchy należy ją uprać.

Blueberry Blooms M - Aio-shop

  • Pieluszki należy trzymać w wiadrze lub worku.
  • Pozostawienie pieluchy do ostygnięcia po wyjęciu jej z suszarki przedłuży żywotność elementów elastycznych.
  • Z przodu długi kilkuwarstwowy jęzor z jednej strony posiada naszytą warstwę sucha pupa z mikropolarku dla dzieci wrażliwych na mokro, pieluchy bluberry.

Pieluszka wielorazowa firmy Blueberry przeznaczona dla dzieci z wagą od kg. Wnętrze z bawełny organicznej Birdseye. Pielucha posiada otwory do kieszeni po obu stronach, które pozwalają swobodnie ułożyć jęzor w środku. Przed pierwszym użyciem pieluchy należy ją uprać. Dzięki temu włókna tkaniny skurczą się, zmiękną oraz nabiorą chłonności. Pierz pieluszki w 60 stopniach z zalecaną dla danej twardość wody ilością detergentu. Nadmierne dozowanie środka piorącego może prowadzić go jego nagromadzenia się we włóknach tkaniny i jest częstą przyczyną przecieków oraz podrażnień skóry. Zbyt mała ilość detergentu może skutkować niedopraniem pieluszki. Nie rozciągaj pieluszki, gdy jest jeszcze ciepła. Pozostawienie pieluchy do ostygnięcia po wyjęciu jej z suszarki przedłuży żywotność elementów elastycznych. Poprzednia najniższa cena: zł , Blueberry Blooms M zł ,00 Pieluszka wielorazowa firmy Blueberry przeznaczona dla dzieci z wagą od kg. Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny. Pieluszki można suszyć w suszarce bębnowej na programie delikatnym do 60 st. Nie używaj wybielaczy. Spowoduje to przedwczesne zużycie tkaniny i gumek w pieluszce. Informacje dodatkowe Waga 0,2 kg Czas dostawy dni robocze 3 dni.

Pielucha ma otwory pieluchy bluberry kieszeni po obu stronach, które pozwalają dowolnie zwiększyć chłonność pieluszki poprzez dodanie dodatkowych wkładek. Przed pierwszym użyciem pieluchy należy ją uprać. Dzięki temu włókna tkaniny skurczą się, zmiękną oraz nabiorą chłonności. Pieluszki należy trzymać w wiadrze lub worku. Pierz pieluszki w 60 stopniach z zalecaną dla danej twardość wody ilością detergentu. Nadmierne dozowanie środka piorącego może prowadzić go jego nagromadzenia się we włóknach tkaniny i jest częstą przyczyną przecieków oraz podrażnień skóry, pieluchy bluberry. Zbyt mała ilość detergentu może skutkować niedopraniem pieluszki. Nie używaj środków zmiękczających tkaniny ani kremów na pieluchy. Zmiękczacze i pieluchy bluberry pozostawiają na tkaninie tłustą warstwę, przez co są mniej chłonne.

Pieluchy bluberry. AIO Blueberry Simplex Organic OS

Jedyna w swoim rodzaju pieluszka 2w1, która łączy w sobie wygodę pieluszki 2w1, a chłonność i mozliwość regulacji typową dla kieszonek, pieluchy bluberry. Wykonana z wodoodpornej oddychającej zewnętrznej warstwy PUL, trzech warstw wysokiej jakosci frotte mikrofibrowej wszytych w pieluszkę i warstwy mikropolaru przy pupie, dla zapewnienia uczucia suchości. Pieluszka ma na obu jej końcach wejścia jak w kieszonkę, które pozwalają na regulację jej chłonności, przez dokładanie dodatkowych wkładów chłonnych. Pozwala to również na wyciaganie wkładu z pieluszki dla bardziej skutecznego doprania. Połowa wkładu chłonnego jest wszyta na stałe, pieluchy bluberry, podczas gdy druga połowa także wysuwa się z kieszonek podczas prania, pieluchy bluberry. W efekcie pieluszka jest idealnie doprana, a jej czas schnięcia maksymalnie zredukowany, czy to w suszarce, czy na sznurku. Talia: 22,5 — 42,5 cm Udka: ,5cm Wysokość w stanie: 35cm Waga : kg. Na stanie. Pieluszka Pieluchy bluberry Blueberry R. SMALL Jedyna w swoim rodzaju pieluszka 2w1, która łączy pieluchy bluberry sobie wygodę pieluszki 2w1, a chłonność i mozliwość regulacji typową dla kieszonek. Kategoria: Pieluchy z kieszonką.

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Jest to otulacz pul z wszytym wkładem chłonnym. Prosty i szybki w użytkowaniu jak pieluszki jednorazowe. Z przodu długi kilkuwarstwowy jęzor z jednej strony posiada naszytą warstwę sucha pupa. Pielucha ma wejścia do kieszeni z przodu i z tyłu, które pozwalają dowolnie zwiększyć chłonność pieluszki poprzez dodanie dodatkowych wkładek. W środku bawełna organiczna , która rozprowadza wilgoć po całości pieluszki.

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny. W środku bawełna organicznaktóra rozprowadza wilgoć po całości pieluszki. Pieluszka ma na obu jej końcach wejścia jak w kieszonkę, które pozwalają na regulację jej chłonności, pieluchy bluberry, przez dokładanie dodatkowych wkładów chłonnych.

Author: Gagal

3 thoughts on “Pieluchy bluberry

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *